O nás

Premium Delikatesy

Gourmet Artisan s.r.o. – O nás

Spoločnosť Gourmet Artisan s.r.o, je rodinná firma manželov Petra a Ľudmily Červeňovcov. Obidvaja sme hotelieri s bohatými pracovnými skúsenosťami z domova i zahraničia a nadšení gurmáni – cestovatelia. Mali sme možnosť pracovať v prestížnych hoteloch The DorchesterDomaine la Grange de Conde a reštauráciach s michelinovskými šéfkuchármi:  Aiden ByrneGordon RamsayStuart Gillies či Jean-Marie Visilit. Ochutnali sme nevídané veci a videli neslíchané – svet je úžasný a radi by sme sa s Vami podelili o túto skúsenosť.

Peter Červeň

Všetko to začalo v roku 2012 na podujatí Restaurant Show Olympia – London Pôvodne som tam išiel s veľkým záujmovom a zároveň zvedavosťou o novinky v gastronomickom priemysle. Človek nikdy nevie čo objaví, koho stretne a ako sa mu môže zmeniť život, ale stalo sa! Objavil som nenápadný stánok spoločnosti Terra Rossa, ktorá prezentovala olivové oleje a iné delikatesy z Jordánska a Palestíny. Som profesionálny sommelier a víno je moja vášeň, ale do môjho života prišla konkurencia vínu – extra panenský olivový olej. Trvalo mi ďalšie 2 roky kým som si popri práci detailnejšie naštudoval túto tému. Veď len v Európe rastú stovky druhov olív a niektoré sú vhodné viac a niektoré menej na samotné lisovanie. A to už nehovorím o pestovaní (rôzne klimatické podmienky v rôznych regiónoch) , zbere, úrovne, teploty lisovania olivového oleja a mnoho iných atribútov. Verte mi, je to hotová veda. 

V roku 2014 som začal dovážať na Slovensko olivový olej pre priateľov, známych a neskôr aj pre gastro prevádzky a stretlo sa to z veľmi pozitívnou odozvou. Práve tento impulz ma naštartoval k vytvoreniu projektu „prvotriedne delikatesy“ a v roku 2016 vznikla spoločnosť Gourmet Artisan s.r.o. Dnes zásobujeme viac ako 50 gastro prevádzok po celom Slovensku, otvorili sme prvú kamennú predajňu v Poprade (odkiaľ pochádzam) a spustili sme pre Vás tento e-shop: www.gourmetartisan.sk

Ľudmila Červeňová

Vyštudovala som profesionálne francúzštinu/hotelierstvo a Francúzsko sa stalo mojim druhým domovom. Práve tam som mala možnosť pracovať s jedným z najlepších michelinovských šéfkuchárov Jean-Marie Vizilitom v reštaurácii Domaine La Grange de Conde. V každom prípade úžasná skúsenosť, bola som nadšená svojou prácou a plánovala som tam dlhšie pôsobiť. Avšak pri jednej z mojich návštev na Slovensku ma uchvátil projekt Gourmet Artisan , kde som zároveň spoznala môjho manžela Petra. Osobne ma oslovila ohromná paleta produktov, ich nekonečné využitie v kuchyni, potenciál a súčasne zdravotné účinky. Extra panenský olivový olej nie je len potravina, ale zároveň nám poskytuje zdravie krásu a vitalitu.

Firma

Dnes Vám predstavujeme tie najvyberanejšie delikatesy a širokú škálu produktov svojho druhu: extra panenský olivový olej ako aj špeciálne oleje, pravý ocot – talianske balzamiko, gurmánska morská soľ, antipasti, plantážna káva, čaj, čokoláda, cestoviny, ryža a iné dobroty prvotriednej kvality z celého sveta. Práve “Premium” kvalita v spojení so zdravým životným štýlom je pre nás kľúčová. Je za ňou ťažká poctivá práca remeselníka, ale na druhej strane aj kus jeho srdca, nadšenia a preto každý produkt má svoj pútavý príbeh. Či už hľadáte delikatesy pre seba alebo zaujímavý darček pre svojich blízkych pripravili sme pre Vás jedinečný výber. Nájdete tu viac ako 500 „ARTISAN“ produktov na jednom mieste od tých najlepších výrobcov.

To nás viedlo k tomu, že sa na Váš stôl dostanú pravé poctivé produkty, ktoré nielen lahodne chutia, ale sú hlavne zdravé. Z pohodlia domova máte na dosah veľkú paletu produktov a je len na Vás, čo si z nej vyberiete. Fantázii sa medze nekladú a v sekcii recepty a tipy nájdete množstvo užitočných rád ako si pripraviť chutné a kvalitné jedlo za niekoľko minút. Všetko Vám doručíme priamo do Vašej kuchyne. Môžete sa potešiť kvalitným výberom rôznych lahôdok vybraných bez kompromisu v najvyššej kvalite pre Vás, Vaše rodiny a Vašich hostí. V prípade akýchkoľvek otázok a podnetov nás prosím neváhajte kontaktovať budeme sa tešiť.

Týmto Vám prajeme príjemné nakupovanie, prezeranie si zaujímavostí a získavanie inšpirácie na našich stránkach.

S pozdravom,
Peter & Ľudmila Červeňovci

Delikatesy Gourmet Artisan

Back to Top
Shopping Cart
0

Žiadne produkty v košíku.

Return to Shop
Added to cart